


Автовидеорегистратор Hoco DV1 Driving recorder
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висока якість запису
Автомобільний відеореєстратор Hoco DV1 оснащений сенсором SC223A з роздільною здатністю 2 мегапікселя, що забезпечує чіткий запис у роздільній здатності 1080p при 30 кадрах в секунду. Це ідеальний вибір для водіїв, яким важливо зафіксувати деталі подій на дорозі з високою деталізацією.
| Тип | Відеореєстратори |
| Бренд | Hoco |
| Основні | |
| Максимальна частота кадрів | 30 к/с |
| Кут огляду | 140° |
| Конструкція | Універсальний |
| Місце встановлення | Лобове скло |
| Активація запису | Автоматично / Вручну |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 0.96'' |
| Роздільна здатність екрану | 160x80 |
| Пам'ять | |
| Слот для карти пам'яті | microSD |
| Максимальний об'єм карти пам'яті | 128 GB |
| Бездротові технології | |
| Wi-Fi | Є |
| GPS | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Тип живлення | 12В (роз'єм прикурювача) |
| Ємність акумулятора | 200 мА·год |
| Роз'єм для живлення | USB-C |
| Керування | |
| Тип керування | Механічне |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 1 |
| Запис відео | |
| Запис відео | 1080p FullHD (30fps) |
| Максимальна роздільна здатність відеозйомки | Full HD (1920x1080) |
| Формат відео | MP4 |
| Фізичні параметри | |
| Тип кріплення | Клейка основа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 100.6 х 31.6 х 30 мм |
| Вага | 60 г |
| Додатково | |
| Мікрофон | Є (вбудований) |
| Дисплей | Є |
| Комплектація | Відеореєстратор • кабель живлення • наклейка для кріплення • документація |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество камер | 1 |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Режим записи | Цикличная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Стабилизатор изображения | Да |
| Датчик удара | Есть |
| Наличие GPS | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол обзора | 130 град. |
| Автономное питание | Нет |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Длина шнура | 3 м |
| Меню на русском | Да |
| Угол поворота | 360 град. |
| Запись времени и даты | Да |
| Аварийная запись | Да |
- Цена: 1 500 ₴
