
Акумуляторна батарея Rablex 4V 1,2 Ah AGM 75х50х20мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надзвичайно важливим складником будь-якого джерела безперебійного живлення є акумуляторна батарея. Акумулятор — автономне і/або аварійне джерело живлення, принцип роботи якого полягає в електротехніці й хімії. На відміну від звичайних гальванічних елементів акумуляторна батарея Merlion, підлягає перезаряджанню.
Особливості АКБ Rablex 4V 1,2 Ah AGM
Акумулятор 4 V, виробництва фірми Rablex — це ідеальне поєднання ціни та якості. AGM АКБ має широку сферу застосування і в цьому зв'язку має великий попит. Отже, АКБ для UPS (акумулятор для ДБЖ), для систем сигналізації буде чудовим рішенням, завдяки цілому списку переваг:
- акумулятор 1,2 Ah здатний працювати тривалий час без підзаряджання;
- одним із найбільш затребуваних, на сьогодні типів акумуляторів є зовнішній, внутрішній;
- акумуляторна батарея Merlion 4V 1,2 Ah AGM має герметичну конструкцію;
- виріб не потребує додаткового догляду;
- АКБ, завдяки технології виготовлення, може використовуватися в будь-якому положенні;
- акумулятори фірми Rablex реалізуються вже зарядженими й абсолютно готовими до роботи;
- мають низький відсоток саморозрядження;
- ідеально функціонують як за високих, так і за низьких температур.
Важливо!!!! Використовуйте (розряджайте) батарею не рідше ніж один раз на місяць. Після розряджання акумулятор необхідно повністю зарядити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 1.2 А. г |
| Напруга | 4 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.062 кг |
- Ціна: 150 ₴
